ПРИВІТАННЯ БОЛГРАДСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ СЕРГІЯ ДИМИТРІЄВА З ДНЕМ ПРАЦІНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ ПРИВІТАННЯ БОЛГРАДСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ СЕРГІЯ ДИМИТРІЄВА З ДНЕМ ПРАЦІНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

Дата: 05.11.2023 09:32

Шановні працівники соціальної сфери Болградської громади!

Прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята!

Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість жителів нашої громади не покинуті і не забуті.

Соціальна робота – це мистецтво налагоджувати зв'язки між людьми. День працівника соціальної сфери – професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за покликом душі.

Сьогодні на ваші плечі лягла додаткова відповідальність – турбота про переселенців та українських героїв, їх сім’ї. Але ви гідно та з почуттям глибокого патріотизму виконуєте свій обов’язок.

Бажаю вам міцного здоров’я, особистого щастя, достатку, витримки, невичерпної енергії для творення добра!

Нехай множаться ваші добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми, а чуйність та щедрість приносять вам людську шану та повагу!

Нехай у ваших домівках панує мир і злагода, благополуччя і достаток! Натхнення вам і творчих успіхів у вашій благородній справі!

Дякую за Вашу справу. Дякую за Вашу мужність.

Зі святом Вас!

З повагою, Болградський міський голова Сергій ДИМИТРІЄВ