ПРИВІТАННЯ БОЛГРАДСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ІЗ ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Дата: 09.11.2023 09:30

Сьогодні культура є одним з вирішальних важелів національного відродження. Працівники культури та майстри народного мистецтва формують духовність, почуття національної гідності та злагоди в суспільстві.

Їхня майстерність та професіоналізм зберігають та збагачують українську культуру. Вони дарують людям радість, несуть культуру до кожного серця, кожної душі, звеличують рідну Україну!

Особливо приємно, що наша громада багата творчими людьми. Наші художники, музиканти, артисти, всі діячі культури своєю щоденною працею нагадують нам хто ми, звідки і на що здатні. Вони наповнюють наше життя вірою в добро та силу мистецтва.

Свідченням цього є висока оцінка роботи наших культурних закладів, професійних та аматорських колективів. Не тільки в Україні, а й за її межами.

Дякую, шановні наші працівники культури та майстри народного мистецтва, за натхненну працю на користь нашої рідної України. Ваші вміння — ваша зброя. У час війни ви тримаєте культурний фронт нашої країни.

Нехай втіляться в життя всі ваші плани, ідеї та мрії, а кожен день дарує радість творчого натхнення та нові перемоги.

Бажаю вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя та миру.

Зі святом!

З повагою, Болградський міський голова Сергій ДИМИТРІЄВ