ДІТЕЙ НЕ ПОВИННА ВИХОВУВАТИ ВУЛИЦЯ: ВІДБУВСЯ ЧЕРГОВИЙ РЕЙД

Дата: 09.11.2023 10:10

Згідно наказу Служби у справах дітей Болградської міської ради було проведеночерговий  профілактичний рейд «Діти вулиці».

У складі рейдової групи були: начальник служби у справах дітей Болградської МР Марина Мохначева, головний спеціаліст служби у справах дітей Болградської МР Алла Бєліоглова, директор комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Болградської міської ради Тетяна Сухачова.

Цього разу рейд проходив за маршрутом - м. Болград, с. Табаки, с. Владичень. В процесі нього було відвідано патронатну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу. З батьками вихователями та дітьми було проведено профілактичну роботу щодо виховання та забезпечення вихованців.