21 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Дата: 21.11.2023 09:30

Шановні мешканці Болградської громади!

21 листопада у нашій державі відзначається День Гідності та Свободи, який символізує боротьбу народу за демократію, свободу та прагнення зайняти гідне місце серед інших європейських держав.

Вже другий рік поспіль ми відзначаємо цей день в умовах війни. І кожен розуміє, яку ціну платять українці за свій європейський вибір, національну приналежність і право бути вільними.

Пам’ятаємо і славимо тих, хто загинув за цілісність і незалежність України. Продовжуємо боронити рідну землю і відстоювати своє майбутнє.

Шановна громадо, зичу вам добробуту, родинної злагоди, мирного неба над українською землею та непохитної  віри в щасливе майбутнє Української держави. Лише в єдності та взаєморозумінні ми зможемо подолати загарбників та побудувати нову демократичну державу.

З повагою, Болградський міський голова Сергій ДИМИТРІЄВ