СЬОГОДНІ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

Дата: 25.11.2023 14:19

Історія України включає, на жаль, чимало трагічних сторінок. Голодомори 1921-1923, 1932-1933, 1946-1947 років, що спричинили геноцид народу, - одні з найстрашніших і не підлягають забуттю.

З нагоди Дня пам'яті жертв Голодоморів, який цього року припадає на 25 листопада, відбулося покладання квітів до пам'ятного знаку на міському цвинтарі. У церемонії взяли участь голова Болградської районної державної адміністрації Михайло Шарафаненко, заступник голови Болградської районної ради Володимир Романовський, секретар Болградської міської ради Віра Ніколаєнко, заступники Болградського міського голови Андрій Гарвалов і Ганна Мунтянова, очильниця відділу культури, туризму, молоді та спорту Болградської міської ради Жанна Сусліна, директорка КЗ "Центр культури та дозвілля " Ольга Коршок та працівники Центру.

Присутні вшанували жертв голодоморів хвилиною мовчання .  Світло пам’яті в наших серцях не згасне... Ми пам'ятаємо...