Підвищення кваліфікації з військового обліку

Дата: 28.11.2023 13:51

Підвищення кваліфікації з військового обліку

До  уваги  керівників  підприємств,  установ та  організацій  Болградської  міської територіальної  громади

Відповідно до вимог пункту 7 Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.2022 №1487,
   Головним управлінням персоналу Генерального  штабу  Збройних  сил України погоджено  програми  підготовки  персоналу,  відповідального за організацію та ведення військового обліку для певних навчальних закладів.

Серед навчальних закладів, що отримали затверджену програму від  Генштабу ЗСУ – Київський національний економічний університет імені Вадима  Гетьмана (КНЕУ), якому погоджено навчальну програму «ВЕДЕННЯ ВІЙСЬКОВОГО ОБЛІКУ В ОРГАНАХ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ,  ДЕРЖАВНИХ  ОРГАНАХ,  НА ПІДПРИЄМСТВАХ, В  УСТАНОВАХ  ТА  ОРГАНІЗАЦІЯХ».

КНЕУ ім. В.Гетьмана спільно з ТОВ «ОНЛАЙН МЕДІА ГРУП»
(проект «КАДРОВИК.ЮА») за підтримки Всеукраїнської асоціації кадровиків набирають групи до навчання, та розробили спеціальну пропозицію щодо проходження навчання та підвищення кваліфікації.
    Так, окрім навчання, яке проходитиме дистанційно, учасники мають можливість отримання індивідуальних консультацій та підтримку від експертів протягом усього періоду навчання.

За детальною інформацією звертатися до координатора проекту:
Войтович Євгенії 0 (800) 219-977, (063) 590-97-54
kadrovik.v.oblik@gmail.com