ЩОБ ШВИДШЕ ПОВЕРНУТИ СВІТЛО В БУДИНКИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

Дата: 29.11.2023 15:18

Ось уже четвертий день як КП «Горводоканал» Болградської міської ради невпинно працює над ліквідацією тих досить масштабних збитків, які завдала природа минулої неділі.

Нагадаємо, першочерговим завданням, яке стояло перед комунальниками, було розчистити дороги. І розпочинали вони цей процес зі звільнення зі снігового полону Болградської РЕМ, щоб енергетики швидше могли розпочати відновлення електропостачання, без якого залишилося чимало мешканців.

Сьогодні роботи з усунення аварій на електромережах громади продовжуються. Бо заяв на ремонт залишено чимало. Оскільки стихією були обірвані не тільки лінії електромереж, а й вирвані потужнім вітром прилади обліку електроенергії. А щоб процес проходив максимально оперативно, свою допомогу у цьому працівникам ДТЕК надають робітники КП «Горводоканал».