ОГОЛОШЕНО ДЕНЬ ЖАЛОБИ: ЗАВТРА БОЛГРАДСЬКА ГРОМАДА ПРОВЕДЕ В ОСТАННЮ ПУТЬ СВОГО ГЕРОЯ ЕДУАРДА ПЕЛЬТЕК

Дата: 30.11.2023 17:33

Сумна звістка знову надійшла до Болградської громади. 22 листопада 2023 року в ході виконання бойового завдання в Донецькій області під час наступальних дій при зіткненні з ворогом, в результаті артилерійсько-мінометного обстрілу, загинув мешканець Болграда, солдат Пельтек Едуард Іванович, 01.12.1991 року народження.

Без сина, брата, чоловіка та батька, на превеликий жаль, залишилась ще одна українська родина. До цього неможлива звикнути.

Віддати Героєві шану та попрощатися з ним можна буде завтра в залі прощання «Чорний янгол», що в Болграді по вулиці Поштовій, з 10.00 до 11.30. Звідси траурна процесія вирушить на болградське кладовище, де поховають доблесного бойового медика, патріота, музиканта та випускника Болградської школи №3.

Болградська міська рада висловлює свої щирі співчуття родині Пельтек з приводу втрати рідної людини. Сумуємо разом із вами!