СЬОГОДНІ ЙОМУ ВИПОВНИЛОСЬ БИ 32: БОЛГРАДСЬКА ГРОМАДА ПРОВЕЛА В ОСТАННЮ ПУТЬ ПАТРІОТА, ЗАХИСНИКА ЕДУАРДА ПЕЛЬТЕКА

Дата: 01.12.2023 16:12

За злою іронією, сьогодні в день народження мешканця Болграду, випускника Болградської школи №3, солдата Едуарда Пельтека відбувся його похорон.

Проститися з воїном прийшли й представники влади – секретар Болградської міської ради Віра Ніколаєнко, заступниця Болградського міського голови Ганна Мунтянова, керуюча справами виконавчого комітету Болградської міської ради Світлана Демирова.

«Спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав, любив і шанував Едуарда» - зазначила у своїй прощальній промові Віра Ніколаєнко.

Поховали бойового медика Едуарда Пельтека на болградському кладовищі, поряд з іншими воїнами, що полеглі за нашу свободу!

Завжди будемо пам’ятати, якою високою ціною здобуває Україна Перемогу!

Низький уклін тобі, Воїне!