УВАГА АУКЦІОН !!!

Дата: 04.12.2023 15:21

Болградською міською радою Одеської області оголошено Аукціон з приватизації комунального майна.

Об’єкт є пам’яткою архітектури місцевого значення, взятий під охорону держави. Це особняк, побудований наприкінці ХІХ століття та розташований за адресою: Болград, вул. Інзовська, 205, в історичному районі міста, поряд є навчальні заклади, державні установи, лікарня, спортивні та дитячі майданчики, магазини. Зручна транспортна розв’язка.

Може бути використаний під житловий будинок або адміністративне-офісне приміщення.

Об’єкт складається з нежитлової будівлі літ. А, площею 405,1 кв.м, нежитлової будівлі літ. Б, площею 80,0 кв. м, нежитлової будівлі літ. В, площею 57,4 кв. м, вбиральні – Г; сарай – Д; Навіс – Е; Погріб – Ж; Дворові споруди № 1-2.

Стартова ціна складає 3 536 802,00 грн.

Аукціон відбудеться 27.12.2023 р.

Для отримання додаткової інформації звертатися до Болградської міської ради за адресою: м Болград, вул. Шпитальна, 45, т. 0938366449 або за посиланням: https://prozorro.sale/auction/SPE001-UA-20231130-39274/