6 ГРУДНЯ - ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата: 06.12.2023 09:20

Шановні військовослужбовці, Захисники та Захисниці України України!

Сьогодні на долю військовослужбовців Збройних сил України випало важке випробування війною. Й наші воїни щодня гідно складають цей іспит на мужність і любов до України.

Український воїн – надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук.

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю Героїв, які віддали своє життя за мирне майбутнє України. Вони загинули за те, щоб ми мали змогу жити вільними людьми.

Висловлюю вдячність та шану матерям і батькам, які виховали у своїх синів та дочок надзвичайно сильне відчуття патріотизму та безмежної відданості Батьківщині.

Також у цей день щиро дякую ветеранам війни та Збройних сил України за бойовий і трудовий героїзм, за великий внесок у військово-патріотичне виховання молоді.

Болградська громада пишається й буде пишатись своїми Захисниками.

Бажаю вам, захисники й захисниці України, найскорішої Перемоги, міцного здоров’я, військової вдачі, та й скорішого повернення додому!

Зі святом!

З повагою, Болградський міський голова Сергій ДИМИТРІЄВ