7 ГРУДНЯ – ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 07.12.2023 09:20

Шановні депутати, члени виконавчого комітету, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, мешканці громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди всенародного свята – Дня місцевого самоврядування.

Це свято не тільки тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів, а й усіх громадян, виборців, яких турбують проблеми та які дбають про розквіт територіальної громади.

Адже разом ми – громада, здатна зробити сучасним та комфортним наше життя.

В умовах війни перед органами місцевого самоврядування постійно постають нові випробування, які ніколи не доводилось вирішувати у мирному житті. Але вже другий рік поспіль ви справляєтесь й з ними.

Дякую за сумлінну працю, відповідальність та активну роботу на користь громади.

Особливі слова подяки і шани сьогодні ветеранам служби в органах місцевого самоврядування. Нехай ваш багатий досвід стане часткою роботи кожного з нас.

Щиро бажаю усім, кожній родині, кожному мешканцю Болградської громади, перш за все, мирного неба над головою, єдності, благополуччя й добробуту вам та вашим родинам!

Будьмо вільними і незалежними!

Україна вистоїть! Україна переможе!

Зі святом!

З повагою, Болградський міський голова Сергій ДИМИТРІЄВ