СИНОПТИКИ ПОПЕРЕДЖАЮТЬ ПРО ОЖЕЛЕДЬ ТА СНІГ

Дата: 08.12.2023 08:53

Друзі, за прогнозами синоптиків, 8 грудня на території Одеської області очікується погіршення погодних умов − ожеледиця та налипання мокрого снігу. Складні погодні умови можуть призвести до обриву проводів і відключень світла.

Наші аварійні бригади переведені у режим підвищеної готовності, щоб за необхідності у максимально стислі терміни повертати світло.

☝️ Будьте обережні, не нехтуйте правилами безпеки та не наближайтесь до обірваних ліній електропередачі.

У разі відсутності світла, будь ласка, повідомте нам про це через:
• приватні повідомлення на нашій сторінці фейсбук;
• спеціальну форму на нашому сайті в розділі «Відсутня електроенергія?»;
• або зателефонувавши за номерами кол-центру з мобільного +38 (068/095/073) 750 90 90 або стаціонарного телефону +38 (048) 705 90 90. Через велику кількість дзвінків лінії кол-центру можуть бути перевантажені.

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.

ДТЕК Одеські електромережі