ВІДБУВСЯ ОСВІТНІЙ ОНЛАЙН-ЗАХІД

Дата: 11.12.2023 09:53

Працівники Болградська міська рада , старостатів, структурних підрозділів та активісти Болградської громади взяли участь в освітньому онлайн-заході, організованому для громад і неприбуткових організацій Одеської області.

Захід відбувся з ініціативи HOVERLA / проєкт USAID в Україні та Правозахисна спілка інвалідів ВГОІ та охоплював наступні теми:

- Доступ до публічної Інформації:

- Права запитувачів та обов’язки розпорядників

- Реалізація права на доступ до інформації за інформаційним запитом

- Доступ до публічної інформації під час дії воєнного стану

- Відмова або ненадання відповіді на запит як предмет оскарження

Учасники заходу розширили свої знання з питань правових механізмів та взаємодії з органами влади. Особливу увагу приділили аспектам доступу до інформації у воєнний період, що є важливою складовою для громад та неприбуткових організацій.

Висловлюємо щиру подяку Проєкту USAID "ГОВЕРЛА" та ВГОІ "Правозахисна спілка інвалідів" за можливість взяти участь у цьому заході.

Ваша ініціатива важлива для розвитку Болградської громади та підвищення її правової грамотності. 🙌 #ПравовіМеханізми #USAID #ГОВЕРЛА #ПравозахиснаСпілкаІнвалідів