ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Дата: 11.12.2023 10:27

На минулому тижні відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини в Болградській територіальній громаді під голосування заступника Болградського міського голови Ганни Мунтянової.

На порядку денному було два питання, які стосувались позбавлення батьківських прав жителя іншої громади та повернення малолітніх дітей в сім’ю матері.

Начальник служби у справах дітей Болградської міської ради Марина Мохначева ознайомила присутніх членів комісії з питаннями, які підлягали розгляду, та докладно довела інформацію по кожному питанню.

За підсумками розгляду заяв, комісія прийняла рішення про доцільність позбавлення батьківських прав вищезазначеного громадянина та  рішення щодо повернення малолітніх дітей в сім’ю матері.