ЗВЕРНЕННЯ БОЛГРАДСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ДО ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Дата: 14.12.2023 09:20

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

Від імені Болградської міської територіальної громади висловлюю глибоку шану і подяку всім, хто допомагав долати наслідки страшної катастрофи двадцятого століття, що сталося на Чорнобильській атомній електростанції.

Не шкодуючи себе, ризикуючи власним життям та здоров’ям, ви захистили світ від радіаційного лиха та стали прикладом героїзму в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь.

Тож сьогодні, у День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, низько схиляємо голови перед тими, хто віддав життя, зупиняючи «ядерний смерч» та висловлюємо слова щирої подяки всім ліквідаторам, хто зробив вагомий внесок у справу ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Зичу всім вам та вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди.

Хай завжди поруч з вами буде людська подяка за ваші добрі справи!

З повагою, Болградський міський голова Сергій ДИМИТРІЄВ