В БОЛГРАДСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ ОБГОВОРИЛИ ГОЛОВНИЙ ФІНАНСОВИЙ ДОКУМЕНТ НА 2024 РІК

Дата: 18.12.2023 15:15

ідбулось засідання постійних комісій, на яких було розглянуто проєкт бюджету Болградської міської ради на прийдешній рік. Ознайомитися з запланованими пунктами головного фінансового документа Болградської громади мали можливість також представники громадських організацій, які взяли участь в обговоренні.

«Розроблений проєкт бюджету зараз доопрацьовується з урахуванням озвучених рекомендацій членів постійних комісій та представників громадських організацій, та буде винесено на розгляд депутатів Болградської міської ради 21 грудня - на останню в цьому році сесію», - зазначила очільниця фінансового управління Болградської міської ради Світлана Вікол.