Положення про Молодіжну раду

Дата: 26.12.2023 09:56

З метою створення постійно діючого колегіального консультативно-дорадчого органу при  Болградській міській раді для проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації молодіжної державної політики та вирішення пов’язаних з молоддю питань життєдіяльності громади, з урахуванням положень Європейської хартії про участь молоді в місцевому та регіональному житті та в рамках цільової програми «Молодь Болградщини» створено робочу групу з підготовки проекту Положення про Молодіжну раду при Болградській міській раді.

Триває робота щодо розробки проекту положення про Молодіжну раду при Болградській міській раді та формування списку кандидатів до складу ради.