ЗАЛІЗНИЧНЕ: ЗАКІНЧУЄТЬСЯ РІК - Є ПРО ЩО ЗВІТУВАТИ

Дата: 29.12.2023 15:06

Завершується 2023 рік, і в селі Залізничне Болградської громади завершуються роботи з благоустрою. Упродовж усього року зроблено чимало робіт у цьому напрямку. Лише впродовж останніх у цьому році двох тижнів проводилися роботи по облаштуванню Алеї слави воїнам -захисникам України. Укладена тротуарна плитка на алеї та майданчику, а також на ділянці ,що відведено для паркування авто. Встановлені додатково 4 ліхтарі вуличного освітлення, 4 лавці для відпочинку, урни.

На сьогодні залишилися підсипати ґрунт у клумби, пофарбувати тумби під меморіальними плитами.

На прилеглій території біля бювету також укладена тротуарна плитка. Навесні планується перефарбовування бювету, установка лавці для відпочинку і облаштування квіткової клумби.

Величезна вдячність жителям сіла за допомогу і участь в усіх роботах по облаштуванню Алеї слави на честь наших героїв-захисників України.

Виражаємо вдячність усім причетним до робіт, які проводилися в селі упродовж усього року.

За інформацією Залізничненського старостату