«ГОЛОВНЕ – НЕ СВАРИТИСЯ», - РЕЦЕПТ ДОВГОЛІТТЯ ВІД 95-РІЧНОЇ МЕШКАНКИ БОЛГРАДУ ТЕТЯНИ СИДОРІВНІ УЗУН

Дата: 29.12.2023 15:15

Вчора свій почесний ювілей зустріла мешканка Болграду Тетяна Сидорівна Узун, з чим жінку, ветерана праці приїхали привітати Болградський міський голова Сергій Димитрієв та його заступниця Ганна Мунтянова.

Тетяна Сидорівна народилася дев’яносто п’ять років тому у Кілійському районі, але, так сталося, переїхала в село Каракурт Болградського району, звідки родом був її чоловік. Разом із ним вони народили трьох дітей - двох доньок та сина та побудували дім в Болграді, де досить й живе Тетяна Сидорівна.

На превеликій жаль, у 1965 році ювілярка овдовіла, але зуміла сама виростити з дітей достойних громадян. А ще й була дуже відповідальною працівницею у сфері Болградського громадського харчування, якому віддано багато років життя кухарем. Про що свідчить звання «Ветеран праці», яке свого часу отримала Тетяна Сидорівна.

«Я завжди намагалася не сваритися, навіть із сусідами, й діти в мене гарні, і семеро онуків, і два правнуки», - поділилася рецептом свого довголіття ювілярка.

Болградська міська рада ще раз вітає Тетяну Сидорівну Узун з ювілеєм та прийдешнім Новим 2024 роком! Живите в радощі та мирі!