В БОЛГРАДІ З’ЯВИЛИСЯ НОВІ ЕЛЕМЕНТИ БЛАГОУСТРОЮ – МАЙДАНЧИКИ ДЛЯ РОЗДІЛЬНОГО ЗБИРАННЯ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ

Дата: 08.01.2024 14:28

В останні дні минулого року мешканці міста могли бачити в різних районах Болграда огородженні сітками нові кольорові мусорні контейнери для сортування паперових, пластмасових та скляних побутових відходів.

Таким чином реалізується ще одна ініциатива Болградського міського голови у галузі благоустрою Болградської громади, яку було ініційовано ще декілька років тому.

Перші 15 елементів благоустрою вже зайняли свої місце у Болграді, згодом вони з’являться також у всіх інших сільських населених пунктах Болградської громади, згідно заздалегідь розробленої карти.

Зазначимо, що додатково сплачувати гроші за сортування сміття мешканцям громади не доведеться. Головне – не нехтувати сортуванням и тим самим робити наш спільний дім чистим.