І знову важка втрата

Дата: 02.02.2024 11:24

До Болградської міської ради надійшло сумна звістка.

"На щиті" повертається до рідної домівки Герой, старший лейтенант Національної гвардії України, Чобану Андрій Стельянович.
    Андрій Стельянович житель с. Оксамитне, в якому він народився 24.09.1993 році, закінчив школу, нещодавно одружився  та став батьком доньки. Його поважали однокласники та односельчани, він був кращим серед випускників, привітною і чемною людиною. Але нажаль війна вносить свої корективи у людські долі...
    З початку війни не ховаючись, він разом з двома братами вступили добровольцями до лав Національної Гвардії України та встали на захист нашої Батьківщини.
    Після важкого поранення середній брат був списаний з лав Національної Гвардії України, а молодший Станіслав продовжує боронити України по теперішній час.

Їх взірцем мужності та справедливості завжди був і є батько, який віддав чимало років працюючи у правоохоронних органах, зараз є пенсіонером МВС та мати, вчителька Оксамитненського ліцею, яка виховувала в своїх дітях повагу та любов до оточуючих.
    На превеликій жаль мати Алла Миколаївна та батько Стельян Олександрович залишились без сина, а Катерина та браття Іван та Станіслав без брата.
   Загинув Андрій Стельянович на Донецькому напрямку, внаслідок ворожого артилерійського обстрілу під час службового завдання по захисту нашої Держави.
За попередньою інформацією проводять в останню путь Героя 5 лютого 2024 року, про що додатково буде повідомлено.

Болградська міська рада та всі її жителі висловлюють щирі слова співчуття рідним та близьким Андрія Стельяновича, та схиляють голову в у глибокій скорботі.

Вічна пам’ять захиснику України!

Ніколи не забудемо…

Герої не вмирають! Героям слава!