ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРИ БОЛГРАДСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ

Дата: 12.02.2024 09:35

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ
ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ
МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРИ БОЛГРАДСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ

Болградська міська рада повідомляє , що 30 березня 2024 року о 10:00 год у глядацькій залі корпусу №1 Центру культури та дозвілля  за адресою м. Болград, вул. Поштова 30  відбудуться установчі збори для формування складу молодіжної ради при Болградській міській раді.

До складу Молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років, які є:

- представниками громадських об’єднань та відокремлених підрозділів громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій, що провадять діяльність у сфері молодіжної політики, які зареєстровані в установленому порядку або провадять діяльність на території Болградської територіальної громади (за згодою);
- представниками закладів освіти, кандидатури яких подаються учнівським самоврядуванням кожного навчального закладу Болградської територіальної громади (за згодою);
- особи, зареєстровані в Болградської  територіальної громаді (далі - молодь), які делегуються до складу Молодіжної ради в порядку, визначеному  Положенням про Молодіжну раду при Болградській міській раді Одеської області (за згодою).

Склад Молодіжної ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатів, які подали документи, передбачені  Положенням про Молодіжну раду при Болградській міській раді Одеської області та особисто присутні на установчих зборах.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява за встановленою формою, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства, закладу освіти або від молоді територіальної громади (у разі, якщо молода особа подає заяву самостійно).

Для представників інститутів громадянського суспільства, закладів освіти до заяви додаються:

• прийняте у порядку, встановленому установчими документами організації, рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Молодіжної ради;
  • біографічна довідка делегованого представника із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи/навчання, контактної інформації;
  • для неповнолітньої особи – письмова згода батьків (за згодою);
  • згода на обробку персональних даних;
  • інші документи, які можуть додатково охарактеризувати кандидата (за бажанням).

Для молоді (у разі, якщо молода особа подає заяву самостійно) Болградської територіальної громади до заяви додаються:

• біографічна довідка із зазначенням прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи/навчання, контактної інформації;
  • підписний лист для збору підписів жителів територіальної громади про підтримку кандидата від громади за формою;
  • для неповнолітньої особи – письмова згода батьків (за згодою);
  • згода на обробку персональних даних;

Підставами для відмови в участі в установчих зборах є:

- невідповідність поданих документів вимогам Положення про Молодіжну раду при Болградській міській раді Одеської області;

- не усунення невідповідності поданих документів зазначеним вимогам у строк, визначений Положенням про Молодіжну раду при Болградській міській раді Одеської області;

-  невідповідність вимогам, установленим у пункті 8 Положення про Молодіжну раду при Болградській міській раді Одеської області;

- недостовірність інформації, що міститься в документах, поданих для участі в установчих зборах;

- відмова від участі в установчих зборах шляхом надсилання до ініціативної групи офіційного листа за підписом уповноваженої особи керівного органу інституту громадянського суспільства, закладу освіти, молоді;

- перебування інституту громадянського суспільства, який делегував свого представника для участі в установчих зборах, в процесі припинення.

Список кандидатів до складу Молодіжної ради, які братимуть участь в установчих зборах, та список представників, яким відмовлено в участі в установчих зборах, із зазначенням підстави відмови, біографічні довідки кандидатів, а також уточнена інформація про дату, час та місце проведення установчих зборів оприлюднюються не пізніше ніж 26.03.2024  на офіційному веб-сайті Болградської міської ради.

Порядок проведення установчих зборів:

• установчі збори відкриває уповноважений представник ініціативної групи;
  • з числа кандидатів до складу Молодіжної ради, які присутні,  обирається лічильна комісія, голова, секретар установчих зборів;
  • обрана лічильна комісія проводить рейтингове голосування за кандидатів які подали документи та особисто присутні на установчих зборах.
  • за результатами рейтингового голосування , ініціативна група приймає рішення про обрання складу Молодіжної ради, яке затверджується більшістю голосів від загального складу ініціативної групи.
  • протокол установчих зборів оприлюднюється у терміни відповідно до Положення.

Заява і документи приймаються до 08.03.2024 року включно (08:00 год - 17:00 год.) в паперовому вигляді за адресою: м. Болград, вул. Поштова 30 ІІ поверх кім. 10 (відділ культури, туризму, молоді та спорту) та в електронному вигляді (сканкопії) на e-mail:  viddil_kult_bmr@ukr.net  із зазначенням в темі повідомлення «Молодіжна рада».

Відповідальна особи:

Арнаутова Ірина Анатоліївна – головний спеціаліст відділу культури, туризму, молоді та спорту, контактний телефон +380638996077.