ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА ЗВЕРТАЄ УВАГУ ОПЕРАТОРІВ РИНКУ: ВИЯВЛЕНО НЕБЕЗПЕЧНИЙ ПРОДУКТ

Дата: 14.02.2024 10:24

Відповідно до Законів України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, ветеринарну медицину та благополуччя тварин», «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», керуючих Положенням про Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області, затвердженого наказом Держпродспоживслужби від 24.02.2020 №159 та з метою недопущення до обігу непридатних і небезпечних харчових продуктів повідомляємо операторів ринку, які здійснюють господарську діяльність у сфері обігу харчових продуктів щодо інформаційного повідомлення, отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів, RASFF від 10.01.2024 № АА23.8952, стосовно перевищення максимально допустимих рівнів хлорпірифосу в ядрах органічних грецьких горіхів, що експортувались з України (виробник: ТОВ « ТІМІРЯЗЕВСЬКЕ», вул. Чорноморського Козацтва? 115, м. Одеса, Одеська область, 65003; продавець: ТОВ «ДЖЕТРО», Люстдорфська дорога 140/2, м. Одеса, Одеська обл., 65114) до Румунії (імпортер: SC Zamzan International SRL).

У разі виявлення невідповідності, повідомити Болградське районне управління Головного управління Держродспоживслужби в Одеській області на електрону адресу: bolgrad@odessa.concumer.gov.ua