СЬОГОДНІ – ДЕНЬ ЄДНАННЯ

Дата: 16.02.2024 10:34

Шановні мешканці громади!

16 лютого український народ відзначає День Єднання. Свято, яке покликане зміцнити стійкість українського народу.

Перед нашою державою постали серйозні виклики, які вимагають від українського народу й кожного з нас відповідальності, впевненості та конкретних дій, а головне – єдності.

У цей складний час українські воїни до останнього подиху захищають від ворога рідну землю. Сильний український народ проявляє свої найкращі якості – згуртованість та волю до перемоги. Адже Україна у нас одна і ми зробимо все, щоб вона була вільною і мирною!

Віримо у Збройні Сили України, єдність, непереможний козацький дух та продовжуємо разом захищати наше майбутнє.

Болградський міський голова Сергій ДИМИТРІЄВ