Болградська міська громада
Одеська область, Болградський район

Відбулось громадське обговорення проекту структури  ​​​​​​​Статуту Болградської територіальної громади

Дата: 20.02.2024 09:59
Кількість переглядів: 97

       В Болградській міській раді триває процес з підготовки створення Статуту Болградської територіальної громади, який був обумовлений тим, що з моменту створення Болградської міської територіальної громади, до якої увійшли села Владичень, Виноградівка, Табаки, Залізничне, Оксамитне та Тополине не було створено єдиного статуту для громади.
 

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису


    На початку грудня 2023 року в Болградській міській раді було утворено робочу групу, яка почала процес створення проекту Статуту Болградської територіальної громади. Після низки робочих засідань, обговорень щодо розділів та змісту головного установчого документу громади, було прийнято рішення винести проект структури Статуту на громадське обговорення, про що було повідомлено на офіційному сайті Болградської міської ради та facebook сторінці.
Фото без опису
    В минулу п'ятницю, 16 лютого 2024 року, з метою забезпечення відкритості та прозорості діяльності міської ради  відбулись громадське обговорення проекту структури Статуту Болградської територіальної громади. У цьому заході взяли участь члени робочої групи з підготовки Статуту, а також представники громадськості з числа жителів міста та сіл громади, депутати Болградської міської ради, старости територіальної громади, керівники і представники структурних підрозділів Болградської міської ради, лідери громадської думки та активні мешканці територіальної громади.
    
На початку обговорень зі вступним словом до присутніх звернулась секретарка Болградської міської ради Віра Ніколаєнко.
Фото без опису
 
З  привітальним словом до учасників заходу звернувся також регіональний директор Міжнародного Проекту "USAID" "Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування" ("Говерла") з питань залучення громадськості - Олександр Мошнягул. Він приєднався до обговорення в режимі он-лайн трансляції і під час виступу підкреслив значимість прийняття статуту для громади та його подальшу користь для роботи органу місцевого самоврядування та життя громади в цілому.
Фото без опису
    Під час обговорення проекту структури Статуту громади, який презентували члени робочої групи, всі бажаючи могли поставити запитання та висловити свою думку чи пропозиції. За рекомендацією активних учасників обговорення до запропонованого проекту структури Статуту були внесені деякі уточнення та доповнення.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

   Підбиваючи підсумки роботи було прийнято Резолюцію громадського обговорення проекту структури Статуту Болградської територіальної громади, згідно якої було рекомендовано Болградській міській раді розробити та затвердити Статут Болградської текторіальної громади згідно структури, що була погоджена під час проведення громадського обговорення. З текстом резолюції можна ознайомитись нижче.

 

РЕЗОЛЮЦІЯ
громадського обговорення
проекту структури Статуту Болградської територіальної громади

 

від 16 лютого 2024 року                                                             м. Болград


       З метою створення сприятливих умов для подальшого розвитку Болградської міської територіальної громади, визначення правових та організаційних основ для максимально широкої участі територіальної громади у вирішенні питань місцевого самоврядування, налагодження взаємодії між владними, громадським та приватними інститутами суспільства; врахування історичних, національно-культурних, соціально-економічних та інших особливостей здійснення місцевого самоврядування на території Болградської міської територіальної громади:

1. Погодити проект структури Статуту Болградської територіальної громади.
2. Рекомендувати Болградській міській раді:
2.1. Розробити та затвердити Статут Болградської текторіальної громади згідно структури, що була погоджена під час проведення громадського обговорення.

2.2. Оприлюднити Резолюцію громадського обговорення на офіційному сайті Болградської міської ради.


Учасники  громадського обговорення.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень