ОГОЛОШЕНО НАБІР НА НАВЧАННЯ ДО ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ

Дата: 04.03.2024 15:37

На Вас чекає Національна академія та Київський інститут Національної гвардії України.

Під час навчання на бюджеті Ви будете знаходитись на повному державному забезпеченні (продовольчому – триразове харчування, житловому – проживання на території навчального закладу, речовому – всю необхідну форму отримаєте безкоштовно, та фінансовому –грошове забезпечення орієнтовно 3000 грн).

Після випуску Ви отримуєте військове звання офіцера – «лейтенант», 100% працевлаштування, заробітну плату від 30 тисяч гривень, соціальні гарантії для військовослужбовця та членів його сім’ї, а також при відсутності нерухомості – виплата компенсації за оренду житла.

Умови вступу та перелік необхідних документів Ви можете дізнатися за телефоном 063-236-02-22 або написавши нам в директ @komplekt_ngu_pivden