Рішення виконавчого комітету Болградської міської ради про організацію та проведення форуму
УКРАЇНА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
БОЛГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я
21.02.2024 р. № 61
Про організацію та проведення Міжнародного
Бессарабського економічного форуму
Відповідно до ст.27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою реалізації Стратегії розвитку Болградської міської територіальної громади на 2022 - 2032 роки, затвердженої рішенням Болградської міської ради від 23.12.2021 року № 872-VIII, Програми підтримки малого та середнього підприємництва в Болградській територіальній громаді на 2024 -2026 роки, затвердженої рішенням Болградської міської ради № 1951-VIII від 30.11.2023 р., усвідомлюючи європейську ідентичність українського народу та з метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру, безпеки й стабільності на Європейському континенті, засвідчуючи об’єднання економічних зусиль і розподілу досягнутих результатів європейських країн, встановлення контактів з інвесторами та створення сприятливих умов для залучення інвестицій в економіку Болградської територіальної громади та Болградського району Одеської області в умовах військового стану і з нагоди святкування Міжнародного Дня Європи,
ВИКОНКОМ
ВИРІШИВ:
1. КУ Болградської міської ради «Фонд підтримки підприємництва в Болградському районі Одеської області» спільно з сектором міжнародних зв’язків та інвестицій Болградської міської ради забезпечити організацію та проведення Міжнародного Бессарабського економічного форуму (далі – Форум), якій відбудеться ** травня 2024 року у місті Болград на базі КЗ «Центр культури та дозвілля», корпус 2 по вул. Інзовська, 170.
2. Створити організаційний комітет з підготовки та проведення Міжнародного Бессарабського економічного форуму (далі - Оргкомітет) та затвердити його склад в кількості 17 осіб згідно додатку до даного рішення.
3. Організаційному комітету в строк до 27.02.2024 року розробити та надати для затвердження міському голові:
3.1. Положення про проведення Міжнародного Бессарабського економічного форуму
3.2. Програму проведення Форуму та План заходів з підготовки Форуму;
3.3. Зразок логотипу Форуму
3.4. Перелік Секцій щодо обговорення економічних питань Форуму з закріпленими відповідальними особами та модераторами.
4. Членам організаційного комітету забезпечити виконання Плану заходів згідно встановлених строків, щотижнево інформувати про хід підготовки Форуму.
5. КУ Болградської міської ради «Фонд підтримки підприємництва в Болградському районі Одеської області» в строк до 27.02. 2024 р.:
5.1. Розробити проект кошторису проведення Форуму та надати його на розгляд виконавчого комітету міської ради для затвердження;
5.2. Надати пропозиції щодо внесення змін до Програми підтримки малого та середнього підприємництва в Болградській територіальній громаді на 2024 -2026 роки стосовно фінансування витрат Форуму.
6. Фінансовому управлінню Болградської міської ради забезпечити фінансування заходів Форуму в рамках Програми підтримки малого та середнього підприємництва в Болградській територіальній громаді на 2024 -2026 роки.
7. Відділу культури, туризму, молоді та спорту Болградської міської ради:
7.1. Забезпечити умови проведення Форуму за адресою: м. Болград, вул. Інзовська,170, у тому числі: технічного забезпечення, комунальне – побутового обслуговування, санітарного стану та умов цивільного захисту;
7.2. Забезпечити проведення культурно – музичного супроводу заходів відповідно Програми Форуму;
7.3. Надати пропозиції стосовно додаткового фінансування для забезпечення умов проведення Форуму.
8. Секретарю Болградської міської ради підготувати та направити листи-запрошення представникам дипломатичного корпусу, міжнародним партнерам Болградської міської ради та представникам світової бізнес-спільноти.
9. Першому заступнику міського голови:
9.1. За участю ДНД забезпечити охорону громадського порядку під час проведення Форуму;
9.2. Надати списки іноземних осіб, які прийматимуть участь у Форумі до Служби Безпеки України в Одеської області;
9.3. Забезпечити організацію дорожнього руху, автостоянки транспорту до та від місця проведення Форуму.
10. Сектору інформаційних технологій та комунікацій Болградської міської ради забезпечити:
10.1. Сприяння розміщенню соціальної реклами щодо проведення Форуму на рекламних площинах міста Болград;
10.2. Висвітлення інформації про проведення Форуму.
11. Директору КП «ГОРВОДОКАНАЛ» до та після проведення Форуму забезпечити приведення території проведення заходу у належний санітарний стан.
12. Організаторам та особам відповідальним за проведення Форуму забезпечити дотримання правил техніки безпеки, протипожежної безпеки.
13. Контроль виконання розпорядження залишаю за собою.
Міський голова Сергій ДИМИТРІЄВ