Рішення виконавчого комітету Болградської міської ради про організацію та проведення форуму

Дата: 04.03.2024 09:00

БОЛГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

21.02.2024 р.                                                                                                                                         № 61

Про організацію та проведення Міжнародного
Бессарабського економічного форуму

Відповідно до ст.27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою реалізації Стратегії розвитку Болградської міської територіальної громади на 2022 - 2032 роки, затвердженої рішенням Болградської міської ради від 23.12.2021 року № 872-VIII, Програми підтримки малого та середнього підприємництва в Болградській  територіальній громаді на 2024 -2026 роки, затвердженої рішенням Болградської міської ради № 1951-VIII від 30.11.2023 р., усвідомлюючи європейську ідентичність українського народу та з метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру, безпеки й стабільності на Європейському континенті, засвідчуючи об’єднання економічних зусиль і розподілу досягнутих результатів європейських країн, встановлення контактів з інвесторами та створення сприятливих умов для залучення інвестицій в економіку Болградської територіальної громади та Болградського району Одеської області в умовах військового стану і з нагоди святкування Міжнародного Дня Європи,

ВИКОНКОМ
ВИРІШИВ:

1. КУ Болградської міської ради «Фонд підтримки підприємництва в Болградському районі Одеської області» спільно з сектором міжнародних зв’язків та інвестицій Болградської міської ради забезпечити організацію та проведення Міжнародного Бессарабського економічного форуму (далі – Форум), якій відбудеться ** травня 2024 року у місті Болград на базі КЗ «Центр культури та дозвілля», корпус 2 по  вул. Інзовська, 170.

2. Створити організаційний  комітет з підготовки та проведення Міжнародного Бессарабського економічного форуму (далі - Оргкомітет) та затвердити його склад в кількості 17 осіб згідно додатку до даного рішення.

3. Організаційному комітету в строк до 27.02.2024 року розробити та надати для затвердження міському голові:

3.1. Положення про проведення Міжнародного Бессарабського економічного форуму

3.2. Програму проведення Форуму та План заходів з підготовки Форуму;

3.3. Зразок логотипу Форуму

3.4. Перелік Секцій щодо обговорення економічних питань Форуму з закріпленими відповідальними особами та модераторами.

4. Членам організаційного комітету забезпечити виконання Плану заходів згідно встановлених строків, щотижнево інформувати про хід підготовки Форуму.

5. КУ Болградської міської ради «Фонд підтримки підприємництва в Болградському районі Одеської області» в строк до 27.02. 2024 р.:

5.1. Розробити проект кошторису проведення Форуму та надати його на розгляд виконавчого комітету міської ради для затвердження;

5.2. Надати пропозиції щодо внесення змін до Програми підтримки малого та середнього підприємництва в Болградській територіальній громаді на 2024 -2026 роки стосовно фінансування витрат Форуму.

6. Фінансовому управлінню Болградської міської ради забезпечити фінансування заходів Форуму в рамках Програми підтримки малого та середнього підприємництва в Болградській  територіальній громаді на 2024 -2026 роки.

7. Відділу культури, туризму, молоді та спорту Болградської міської ради:

7.1. Забезпечити умови проведення Форуму за адресою: м. Болград, вул. Інзовська,170, у тому числі: технічного забезпечення, комунальне – побутового обслуговування, санітарного стану та умов цивільного захисту;

7.2. Забезпечити проведення культурно – музичного супроводу заходів відповідно Програми Форуму;

7.3. Надати пропозиції стосовно додаткового фінансування для забезпечення умов проведення Форуму.

8. Секретарю Болградської міської ради підготувати та направити листи-запрошення представникам дипломатичного корпусу, міжнародним партнерам Болградської міської ради та представникам світової бізнес-спільноти.

9. Першому заступнику міського голови:

9.1. За участю ДНД забезпечити охорону громадського порядку під час проведення Форуму;

9.2. Надати списки іноземних осіб, які прийматимуть участь у Форумі до Служби Безпеки України в Одеської області;

9.3. Забезпечити організацію дорожнього руху, автостоянки транспорту до та від місця проведення Форуму.

10. Сектору інформаційних технологій та комунікацій Болградської міської ради забезпечити:

10.1. Сприяння розміщенню соціальної реклами щодо проведення Форуму на рекламних площинах міста Болград;

10.2. Висвітлення інформації про проведення Форуму.

11.  Директору КП «ГОРВОДОКАНАЛ» до та після проведення Форуму забезпечити приведення території  проведення заходу у належний санітарний стан.

12. Організаторам та особам відповідальним за проведення Форуму забезпечити дотримання правил техніки безпеки, протипожежної безпеки.

13. Контроль виконання розпорядження залишаю за собою.

Міський  голова                                                               Сергій  ДИМИТРІЄВ