Болградська міська громада
Одеська область, Болградський район

Положення про проведення форуму

Дата: 04.03.2024 08:49
Кількість переглядів: 215

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення
Міжнародного Бессарабського
економічного форуму

 

1. Загальні положення

1.1.    Це Положення визначає порядок, підготовку та проведення Міжнародного Бессарабського економічного форуму (далі - Форум) та порядок створення та проведення засідань організаційного Оргкомітету з підготовки та проведення Форуму (далі - Оргкомітет),  що проводиться відповідно до заходів Стратегії розвитку Болградської міської територіальної громади на 2022 - 2032 роки, затвердженої рішенням Болградської міської ради від 23.12.2021р.№ 872-VIII, Програми підтримки малого та середнього підприємництва в Болградській територіальній громаді на 2024 -2026 роки, затвердженої рішенням Болградської міської ради № 1951-VIII від 30.11.2023 р. та з нагоди святкування Міжнародного Дня Європи.

1.2.    Метою проведення Форуму є інформаційна і організаційна підтримка ділової партнерської взаємодії в регіоні та за його межами, впровадження інноваційних, енерго і ресурсозберігаючих технологій, державно-приватного партнерства для реалізації соціальних проектів в територіальних громадах району.

1.3. Завданнями, на вирішення яких спрямовано Форум, є залучення внутрішніх і зовнішніх інвестиційних ресурсів до Бессарабського економічного розвитку, розвитку реального сектору місцевої економіки, підтримка підприємницької діяльності.

2. Порядок проведення Форуму

2.1. Організатором Форуму є Болградська міська рада.

2.2.    У Форумі беруть участь: представники Бессарабських територіальних громад, а також українські і міжнародні  фізичні та юридичні особи.

2.3.    Для проведення Форуму створюється Оргкомітет, який формується із представників Болградської районної державної (військової) адміністрації, Болградської районної ради, Болградської міської ради, громадських організацій тощо. У своїй діяльності Оргкомітет керується даним Положенням.

2.4. Організатори Форуму пропонують потенційним інвесторам і авторам інвестиційних проектів (їх представникам) взяти участь в обговореннях і дискусіях за 10-ю тематичними напрямками (секцій), а саме:

Сільське господарство:

 • інвестиційні проекти у сфері сільгоспвиробництва;
 • діючі та планові інвестиційні проекти глибокої переробки місцевої сировини.

Туризм:

 • діючі та планові інвестиційні проекти розвитку туристичної галузі.

Енергетика:

 • діючі та планові інвестиційні проекти у сфері «зеленої» енергетики та енергоефективності.

Міжнародні та урядові грантові програми:

 • інформаційний огляд та презентації існуючих грантових програм

Інфраструктура і логістика:

 • діючі та планові інвестиційні інфраструктурні та логістичні проекти.

Підприємництво:

 • інвестиційні проекти за участю малого та середнього бізнесу для їх впровадження в територіальних громадах.

Соціальні проекти:

 • діючі програми та інвестиційні проекти у сфері медицини, освіти, культури, спорту та соціального захисту населення.

Промисловість та індустріальні парки:

 • діючі та планові інвестиційні проекти промислового виробництва.

Екологія:

 • природоохоронні діючі та планові інвестиційні проекти і програми.

ІТ-сфера:

 • діючі та планові інвестиційні проекти у сфері інформатики, цифрових технологій та ЗМІ

 

2.5. В рамках проведення Форуму відбудеться виставка-ярмарок виробників товарів і послуг для рекламування і реалізації продукції підприємців.

2.6. Реєстрація учасників проводиться шляхом подачі он-лайн заявки на сайті Болградської міської ради в період з 15 березня по 30 квітня 2024 року (форма заяви та посилання для реєстрації додається). Надані заявки аналізуються сектором  міжнародного співробітництва та інвестицій Болградської міської ради і  передаються до Оргкомітету для прийняття подальшого рішення.

2.7. Для попереднього ознайомлення потенційних інвесторів з концептуальним змістом інвестиційних проектів, які будуть  представлені на презентацію, їх автори можуть при заповненні заявки, надати необхідні електронні посилання (або QR-коди) на свої презентації.

2.8. Проекти безпосередньо представляються авторами (їх представниками) на Форумі у форматі електронної презентації PowerPoint. Можливо також, за бажанням учасників, розміщення самостійно підготовлених матеріалів (візуалізації) проектів в паперовому форматі А4 або А3 на стендах, що надаються організатором.

2.9. Кількість проектів, представлених на Форум одним учасником (його представником), не обмежується.  Організатор гарантує надання учасникам часу для презентації кожного проекту не більш ніж 10 хвилин.

2.10. Участь у заході безкоштовна, окрім витрат, пов'язаних з проїздом, проживанням, підготовкою презентаційних матеріалів і торгівельно-виставкових експозицій, які учасники Форуму несуть самостійно.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень