ЗВЕРНЕННЯ БОЛГРАДСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ СЕРГІЯ ДИМИТРІЄВА З НАГОДИ 210-Ї РІЧНИЦІ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Дата: 09.03.2024 09:30

В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам’яті та з великою любов’ю та повагою передає з покоління в покоління. Є таке ім’я і у нашого народу — Тарас Шевченко.

Адже саме творчість Великого Кобзаря мала вирішальне значення в утвердженні демократичних цінностей, духовного відродження та національного самовизначення українців.

Вірші Шевченко завжди на слуху, вони підтримують українців. Особливо зараз, коли в нашій країні йде страшна війна, про яку, доречи попереджав поет.

І не тільки попереджав, а й вказав, як нам треба діяти, щоб вистояти, щоб зберегти націю, зберегти державу.

«Борітеся - поборете, Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!», - заповідав Шевченко майже два століття тому.

Бажаю усім завжди любити свою Батьківщину, як безмежно її любив усе життя Тарас Шевченко, гордитися тим, що ми – українці, ми – продовжувачі великої справи Кобзаря – розбудови держави «великої, вольної, нової».

Бажаю всім жителям нашої громади миру та спокою, сил і натхнення для добрих справ в ім'я Батьківщини.

Шануймо пам'ять Великого сина України – Тараса Шевченко!

Болградський міський голова Сергій ДИМИТРІЄВ