ТРИВАЄ ЦИКЛ ЗАХОДІВ З НАГОДИ 65-РІЧНОГО ЮВІЛЕЮ БОЛГРАДСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ МУЗИЧНОЇ ШКОЛИ

Дата: 14.03.2024 12:45

Сьогодні на базі мистецької школи відбулася ІІІ регіональна  педагогічна конференція «Палітра музично – педагогічних досягнень». До загальної програми конференції увійшли доповіді голови обласної ради директорів мистецьких  шкіл  Одеської області, директорки музичної школи ім. М. Чембержі (м. Ізмаїл) Т.О. Хімченко, голови Ізмаїльського методичного  територіального об’єднання, директора музичної школи (м.Кілія)  О. І. Кройтера.

Варіативна частина конференції  проходила за шістьма  напрямками, в яких  9 педагогів Болградської дитячої музичної школи презентували  особисті інноваційні педагогічні  розробки практичної роботи  - викладачка – методист вищої категорії  В. М. Ненкова; викладакач першої категорії А.Д. Рогачева, завідувачка фортепіанного відділу, викладачка другої категорії В. М. Сотніченко, завідувачка відділом народних інструментів, старший викладач вищої категорії  Є. М. Арнаут, викладач  І. Г. Абаджиєва., завідувачка теоретичним відділом викладач другої категорії  О.А.Філенко, старший викладач вищої категорії   М. О. Чепразова, старший викладач вищої категорії  Г. В. Шатірова, завідувачка вокально-хорового відділу В. К. Макрій.

У конференції взяли участь викладачі дитячих музичних шкіл, шкіл мистецтв Ізмаїльського  територіального об’єднання  з  міст Ізмаїл, Рені, Татарбунари, Кілія, Болград и смт. Тарутине.

Зазначимо, конференція є ефективною платформою для укріплення творчих зв’язків між музичними школами регіону, створення творчої співпраці вчителів та  обміну педагогічним досвідом.

За інформацією відділу культури, туризму, молоді та спорту Болградської міської ради