ТЕРМІНОВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ СТОСОВНА ЕНЕРГОПОСТАЧАННЯ

Дата: 22.03.2024 14:55

Згідно з розпорядженням голови Одеської ОВА Олега Кіпера про невідкладні заходи щодо заощадливого використання та економії електричної енергії в населених пунктах Одеської області рекомендовано.

Сільським, селищним, міським головам, суб’єктам господарювання усіх форм власності забезпечити вжиття заходів щодо заощадливого використання та економії електричної енергії, яка витрачається на освітлення будинків, споруд, вітрин магазинів, офісів, рекламних конструкцій та вивісок у пікові години споживання з 06.00-09.00 та з 17.00-23.00.

А також вжити заходів щодо раціонального використання освітлення вулиць та доріг.

Провести роз’яснювальну роботу серед населення щодо необхідності обмеження використання енергомістких приладів у пікові години споживання електроенергії.

Підприємствам, організаціям, установам усіх форм власності переглянути режим енергоспоживання, виключивши пікові години споживання електроенергії.