В БОЛГРАДСЬКІЙ ГРОМАДІ РОЗПОЧАТО КАПРЕМОНТ ПОДВАЛУ ДЛЯ ЩЕ ОДНОГО УКРИТТЯ

Дата: 02.04.2024 09:32

На минулому тижні на території Болградського центру дитячої та юнацької творчості Болградської міської ради розпочався капітальний ремонт підвалу під споруду найпростішого укриття, якого у цього закладу позашкільної освіти не було з початку війни в Україні.

На ремонт підвалу Болградського ЦДЮТ обійдеться бюджету громади в 1 467 256 гривень.

«Безпека наших дітей та педагогів, як і раніше, залишається пріоритетним», - зазначив Болградський міський голова Сергій Димитрієв.

Тим більше, що наявність укриття на території Центру дитячої та юнацької творчості дозволить цьому закладу прийняти більшу кількість дітей громади, що бажають здобувати позашкільну освіту.

Додомо, що поки у цього закладу не має свого укриття, його вихованці під час тривоги перебувають в укритті Болградського ліцею №2.