Увага! Атестація!

Дата: 13.04.2024 08:43

Увага! Атестація!

КУ "Болградська дитяча музична школа"  на виконання п. 3 наказу Міністерства культури та інформаційної політики України  від 22.02.2024  № 130, відповідно до  ПОЛОЖЕННЯ про атестацію педагогічних працівників закладів (установ) освіти сфери культури (наказ Міністерства культури України 12 липня 2018 року № 628 в редакції згідно з наказом Міністерства культури та інформаційної політики України  від 15.03.2024 № 194)  інформує про утворення атестаційної комісії  у наступному складі:

1. голова комісії -  Ненкова В.М., директор Болградської ДМШ

2. заступник голови комісії -  Шатірова Г.В., заступник директора Болгадської ДМШ з навчально-виховної роботи

3. секретар комісії - Садаклієва Н.І., викладач фортепіанного відділу

4. члени комісії:  Сотніченко В.М. - завідувачка фортепіанним відділом, Філенко О.А. - завідувачка теоретичним відділом,  Арнаут Є.М. - завідувачка народним та духовим відділами, Макрій В.К. - завідувачка вокально-хоровим відділом.

Подання заяв на атестацію здійснюється протягом 10 днів, атестаційна комісія почне свою роботу 23 квітня 2024 року.