Повідомлення про демонтаж тимчасової споруди

Дата: 18.04.2024 10:13

Повідомлення про демонтаж тимчасової споруди

На виконання рішення виконавчого комітету Болградської міської ради від 12.03.2024 р. № 83 «Про демонтаж (знесення) тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності, незаконно встановленої на земельної ділянці, яка є комунальної власністю Болградської територіальної громади, розташованої за адресою вул. Варненська, 23-А в м. Болград» , відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Болградська міська рада повідомляє, що демонтаж тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності, розташованої за адресою м. Болград, вул. Варненська, 23-А відбудеться 13.05.2024 р. о 10.00 годині та буде здійснено комунальним підприємством Болградської міської ради «ГОРВОДОКАНАЛ» відповідно Порядку з демонтажу, затвердженого рішенням № 1066-VI від 30.04.2013 року.

Подальше зберігання демонтованої тимчасової споруди буде здійснюватися на території виробничої бази комунального підприємства Болградської міської ради «ГОРВОДОКАНАЛ» за адресою м. Болград, вул. Варненська, 2.