УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Дата: 24.04.2024 11:54

Шановні мешканці громади!

У рамках проведення щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та з метою забезпечення утримання території населених пунктів у належному стані, проведення їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення, Інспекція з благоустрою Болградської міської ради звертається до вас із проханням здійснити упорядкування та приведення у належній санітарний стан прибудинкових території, а саме ПОКОСИТИ ТРАВУ до 5 травня цього року.

Нагадуємо, що згідно з Правилами благоустрою, затвердженими виконкомом Болградської міської ради, вбирати прилеглу будинків (див. схему) повинен їх власник.

Напередодні світлого свята Великодня зробимо нашу громаду чистіше та комфортніше разом!