Болградська міська громада
Одеська область, Болградський район

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ У СФЕРІ ОРГАНІЗАЦІЇ ПАСАЖИРСЬКИХ АВТОПЕРЕВЕЗЕНЬ!

Дата: 24.04.2024 14:59
Кількість переглядів: 29

Виконавчий комітет Болградської міської ради оголошує конкурс із визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Болградської міської територіальної громади.

У конкурсі можуть брати участь підприємства (організації), які відповідають вимогам, що встановлені статтею 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня  2008 року № 1081 (зі змінами).

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

У конкурсі можуть брати участь підприємства (організації), що відповідають наступним кваліфікаційним вимогам:

- мають фахівців та досвід роботи не менше трьох років з питань організації пасажирських перевезень (проведення засідань конкурсного комітету, підготовка матеріалів щодо умов конкурсу, паспортів автобусних маршрутів, аналізу одержаних пропозицій та їх оцінки, договорів з переможцями конкурсу та інші матеріали).

Не допускаються до участі в конкурсі підприємства (організації), які визнані банкрутами або щодо яких порушено справу про банкрутство чи ліквідацію як суб'єкта господарювання; подали до участі в конкурсі документи, що містять недостовірну інформацію; надають послуги з перевезень, провадять діяльність на ринку транспортних послуг, пов'язану з наданням послуг з перевезень, представляють інтереси окремих автомобільних перевізників.

Подання документів на конкурс

Для участі в конкурсі претендент подає представнику Організатора такі документи:

- заяву на участь у конкурсі за встановленою формою (додається );

- копію установчих документів юридичної особи; витягу з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; копію свідоцтва про державну реєстрацію (за наявності);

- копію договору оренди чи свідоцтва про право власності на приміщення, пристосоване для виконання функцій робочого органу і прийому перевізників;

- довідку про наявність матеріально-технічного та програмного забезпечення в довільній формі за підписом керівника;

- розрахунок собівартості витрат на підготовку документів до конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування що не виходять за межі територіальної громади з урахуванням п. 60 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування»;

- довідку в довільній формі за підписом керівника, яка підтверджує наявність та відповідність кваліфікованих фахівців у галузі автомобільного транспорту та досвіду роботи претендента не менше трьох років з питань організації пасажирських перевезень, а також копії документів, що підтверджують освітньо-кваліфікаційний рівень вказаних фахівців та досвід роботи;

-довідку з Укртрансбезпеки про відсутність (наявність) ліцензії на право провадження господарської діяльності щодо надання послуг із перевезення пасажирів автомобільним транспортом.

Копії документів, що подаються на конкурс, завіряються печаткою підприємства (організації) та підписуються відповідальною особою.

Претендент подає документи в конверті (пакеті), на якому зазначається його найменування та адреса з поміткою «Заява про участь у конкурсі з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу».

Документи приймаються та реєструються представником Організатора в журналі реєстрації заяв про участь у конкурсі в присутності особи яка їх подає.

Усі документи складаються державною мовою.

Документи на участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення  на офіційному сайті офіційному веб-сайті Болградської міської ради: https://bolgradska-gromada.gov.ua  понеділок – четвер з 08.00 до 17.00, п’ятниця: з 08.00 до 15.00, крім вихідних) за адресою: вул. Шпитальна, 45, м. Болград, Болградський район, Одеська область, 68702 секретарем конкурсного комітету, тел. +380631587598.

Документи, які надійшли до представника Організатора після встановленого строку, не розглядаються, не реєструються і повертаються претенденту.

За роз’ясненнями щодо оформлення документів для участі в конкурсі претендент має право звернутися до представника Організатора, який зобов’язаний надати їх в усній чи письмовій формі (за вибором претендента) протягом трьох робочих днів.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень