ЗВЕРНЕННЯ БОЛГРАДСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ СЕРГІЯ ДИМИТРІЄВА З НАГОДИ 38-Ї РІЧНИЦІ З ДНЯ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

Дата: 26.04.2024 09:20

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, потерпілі від її наслідків, жителі громади!

Тридцять вісім років тому на Чорнобильській атомній електростанції сталася найбільша в світовій історії техногенна катастрофа. Вона забрала життя і здоров’я тисяч людей та спричинила екологічне лихо.

Смертоносна радіація вражала людей та природу, яка стала мертвою на роки. Хоча наслідки цієї катастрофи могли б стати ще жахливішими, як би ні мужність та героїзм ліквідаторів аварії на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС, серед яких було чимало мешканців нашої громади.

Не шкодуючи себе, ризикуючи власним життям, вони захистили світ від радіаційного лиха. Багато з учасників ліквідації аварії, на жаль, уже відійшли у вічність. Вічна їм пам'ять і наша щира подяка.

Низький уклін всім ліквідаторам нашої громади, які в ті важкі дні, у надскладних умовах, працювали в зоні радіаційного лиха аби швидше ліквідувати наслідки трагедії.

Щиро зичимо всім, кого обпалило чорнобильське пекло, міцного здоров’я, довголіття, життєвої енергії, сімейного затишку, злагоди, щастя й добра. Нехай завжди поруч з вами буде людська вдячність, повага та турбота.

Нехай більше ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи, а на нашій землі панує мир, спокій і безпека.

З повагою, Болградський міський голова Сергій ДИМИТРІЄВ