ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» НАДАЛА ЧЕРГОВУ ДОПОМОГУ БОЛГРАДСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 26.04.2024 16:19

Протягом двох днів у Болградській територіальній громаді працювала громадська організація «Десяте квітня».

Впродовж цих днів на базі комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Болградської міської ради громадська організація «Десяте квітня» організувала видачу 49 наборів підгузків (для осіб похилого віку та осіб з інвалідністю) та 5 наборів для сімей внутрішньо переміщених осіб, які зареєструвались протягом останніх трьох місяців у Центрі.

Дякуємо Громадській організації «Десяте квітня» за плідну співпрацю та турботу відносно мешканців нашої громади.

За інформацією Центру надання соціальних послуг Болградської міської ради