ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення проекту Статуту Болградської міської територіальної громади

Дата: 03.05.2024 13:22

На виконання розпорядження Болградського міського голови  від 25.04.2024 року № 77 «Про проведення громадського обговорення у формі громадських слухань проекту Статуту Болградської міської територіальної громади» Болградська міська рада інформує про початок проведення громадського обговорення проекту Статуту Болградської міської територіальної громади.

Організатор громадського обговорення – Болградська міська рада Одеської області.

Місце проведення громадського обговорення: Одеська область, м. Болград, вул. Терещенка, 65, зал засідань адміністративної будівлі Болградської міської ради Одеської області.

Дата та час проведення громадського обговорення: 27 травня 2024 року о 15.00 год.

Перелік об’єктів, що підлягають громадському обговоренню: проект Статуту Болградської міської територіальної громади.

Форма проведення громадських обговорень: громадські слухання.

Особи, яки мають відношення до проекту Статуту та бажають прийняти участь у громадському обговоренні:

• мають можливість викласти свої пропозиції в листі за місцем свого проживання за адресою:

Болградська міська рада: м. Болград, вул. Шпитальна, 45, приймальня;

• як що, з будь – яких причин, особи перебувають за межами Болградської територіальної громади, вони можуть подавати свої пропозиції у письмовій формі із зазначенням прізвища, імені, по-батькові, адреси та контактного номеру телефону особи, яка їх подає на електронну, або поштову адресу Болградської міської ради.

Поштова адреса Болградської міської ради Одеської області:

68702, Одеська область, Болградський район, м. Болград, вул. Шпитальна, 45,

тел.(04846) 4 12 59, або  електронна адресаmiskarada@bolgrad.odessa.gov.ua

Усі пропозиції учасників громадського обговорення приймаються у строк до

« 24 » травня 2024 року включно.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Акредитація представників ЗМІ – без обмежень.

Попередня реєстрація учасників громадського обговорення потрібна.

Консультації з питань проведення громадського обговорення можна отримати:

-  у загальному відділі Болградської міської ради: 68702, м. Болград, Одеська область, вул. Шпитальна, 45, каб. № 12 та за телефоном (04846) 4 13 52.

Відповідальні особи за збір інформації та організацію проведення громадського обговорення:

• керуюча справами виконавчого комітету Болградської міської ради – Світлана ДЕМИРОВА;
  • начальник загального відділу Болградської міської ради – Марина ОЛЬХОВСЬКА

Результати громадського обговорення оприлюднюються організаторами громадського обговорення на офіційному сайті Болградської міської ради в строк до 30.05.2024 року.

Болградської міської ради

Одеської області