ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ: ЗАВТРА ТА ПІСЛЯЗАВТРА ВІДБУДУТЬСЯ ЗАХОДИ ЩОДО ПРИВЕДЕННЯ ТЕРИТОРІЙ БОЛГРАДА В НАЛЕЖНИЙ САНІТАРНИЙ СТАН

Дата: 15.05.2024 12:01

На виконання рішення виконавчого комітету Болградської міської ради щодо організації та проведення Міжнародного Бессарабського економічного форуму 18 травня 2024 року у місті Болград керуючись Законами України «Про благоустрій населених пунктів», «Про місцеве самоврядування в Україні», 16 та 17 травня 2024 року в Болграді відбудуться заходи щодо упорядкування та приведення у належний санітарний стан прилеглих та закріплених території, парків, скверів, вулиць, доріг, тротуарів.

Також будуть вжиті заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ та утилізації безхазяйних відходів.

Відповідне рішення було прийнято вчора, на засіданні виконкому Болградської міської ради, і стосується керівників закладів, установ, підприємств всіх форм власності, їх колективів, а також мешканців Болградської громади.

Адже чистоти забагато не буває. То ж зробимо наш спільний будинок ще охайнішим!

Фото з архіву Болградської міської ради