ДОПОМОГАЙ КРАЇНІ - СПОЖИВАЙ ЕЛЕКТРИЧНУ ЕНЕРГІЮ ЕКОНОМНО

Дата: 16.05.2024 15:49

Останнім  часом,  внаслідок  обстрілів  об’єктів  енергетичної  інфраструктури в країні спостерігається дефіцит потужностей генерації електричної енергії.

Враховуючи, що ворожі атаки здійснюються цілеспрямовано по  об’єктах  критичної  інфраструктури,  в  тому  числі  електроенергетичного комплексу та призводять до  повної  або  часткової  руйнації  таких  об’єктів,  з метою максимальної економії електричної енергії на території Одеської області, просимо  керівників підприємств,  установ,  організацій  незалежно  від форм  власності  та  галузевої  належності,  розташованих  на  території  Болградської громади,  а також громадян дотримуватися передбачених заходів  із  заощадження  електроенергії.

А саме:

-  з 7:00  до 10:00  та  з 17:00  до 22:00  обмежити  використання  побутових

приладів (пристроїв) з великою енергоємністю;

-  забезпечити  максимально  економне  та  раціональне  використання

електричної енергії;

-  здійснити  заходи  з  теплозбереження  та  підвищення  енергоефективності

житлових приміщень.