23 ТРАВНЯ - ДЕНЬ ГЕРОЇВ ТА ДЕНЬ МОРСЬКОЇ ПІХОТИ УКРАЇНИ

Дата: 23.05.2024 12:12

Сьогодні Україна відзначає відразу два свята – День Героїв та День морської піхоти!
День Героїв – це день пам'яті всіх українців, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків – борців за волю.

Ми пам'ятаємо наших героїв давнини, ми дякуємо героям сучасним, які боронять нашу землю!
Саме такими героями є і наші морські піхотинці – еліта військ, якої ми пишаємось и якої дякуємо!
У часи важких для нашої держави випробувань ви своїм прикладом та умілими діями на практиці демонструєте мужність та відвагу у протистоянні з російським агресором. Морпіхи першими беруть удар на себе та останніми виходять з бою. Нажаль, не всі!
Вічна пам’ять героям, які загинули, захищаючи свободу і незалежність нашої держави!
Низький уклін та здоров'я всім, хто стоїть на варті миру, мужньо боронячи сьогодні нашу державу і людей від ворога, та скорішого благополучного повернення до власних домівок!
Зі святом, Герої, зі святом, морські піхотинці!

З повагою, Болградський міський голова Сергій ДИМИТРІЄВ