24 ТРАВНЯ - ДЕНЬ СЛОВ’ЯНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ І КУЛЬТУРИ

Дата: 24.05.2024 09:15

Шановні жителі та гості Болградської територіальної громади!

Сьогодні – в день святих рівноапостольних Кирила та Мефодія Україна разом з усіма слов’янськими країнами відзначає День слов’янської писемності і культури.

Українська культура є скарбницею слов`янського етносу. Протягом багатьох століть вона розвивалася та зрощувала геніїв у різних галузях мистецтв, які своєю творчістю прославляли нашу державу в усьому світі. А мова була та залишається основою духовного багатства народу та інтелектуального потенціалу, найвагоміше надбання кожної окремої людини і найбільша суспільна цінність.

Українською мовою завжди промовляв дух нашої свободи. Бо це мова волелюбного народу.

Вірю в те, що кожен з нас завжди цінуватиме мову, культурні національні традиції, зберігатиме їх, примножуючи та з гордістю передаючи з покоління у покоління.

Щастя всім вам, шановні земляки, злагоди та добра!

З повагою, Болградський міський голова Сергій ДИМИТРІЄВ