РЕЗОЛЮЦІЯ Громадських обговорень проєкту Статуту Болградської територіальної громади 27.05.2024 р.

Дата: 31.05.2024 16:34

РЕЗОЛЮЦІЯ
Громадських обговорень
проєкту Статуту Болградської територіальної громади

від 27 травня 2024 року                                         м. Болград

З метою створення сприятливих умов для подальшого розвитку Болградської міської територіальної громади, визначення правових та організаційних основ для максимально широкої участі територіальної громади у вирішенні питань місцевого самоврядування, налагодження взаємодії між владними, громадським та приватними інститутами суспільства; врахування історичних, національно-культурних, соціально-економічних та інших особливостей здійснення місцевого самоврядування на території Болградської міської територіальної громади:

1. Погодити проєкт Статуту Болградської територіальної громади, з урахуванням наступних доповнень:

- до статті 3 місцеве свято – День Болградської територіальної громади;

- до статті 8 підпункт «Громадська оцінка (експертиза) діяльності виконавчих органів ради та посадових осіб»;

- до статті 15 підпункт «Брати участь у роботі в консультативно-дорадчих органах, у вирішенні питань місцевого значення, як місцеві ініціативи, громадські слухання, публічні консультації, електронні петиції мають право жителі громади з чотирнадцяти років»

2. Рекомендувати робочій групі доопрацювати проєкт статуту з урахуванням п. 1 Резолюції та надати до міської ради з метою подальшого обговорення проєкту  на засіданнях постійних комісій Болградської міської ради та затвердження на пленарному засіданні.

3. Оприлюднити Резолюцію громадських обговорень на офіційному сайті Болградської міської ради.

Учасники  громадського обговорення.