ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Дата: 17.06.2024 11:38

Під головуванням Болградського міського голови Сергія Димитрієва. відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини в Болградській територіальній громаді.

Фото без опису

На порядку денному було три питання. Два з них стосувалося позбавлення батьківських прав жителів нашої громади та третє питання  – про затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини – сироти.

Начальник служби у справах дітей Болградської міської ради Марина Мохначева ознайомила присутніх членів комісії з питаннями та докладно довела інформацію по кожному.

За підсумками розгляду заяв комісія прийняла рішення щодо позбавлення батьківських прав жителів нашої громади, а також затвердила індивідуальний план соціального захисту дитини – сироти.