П Е Р Е Л І К рішень  виконавчого  комітету  Болградської  міської ради VІII скликання, включених в  протокол  № 11

Дата: 16.04.2024 14:49

П Е Р Е Л І К

рішень  виконавчого  комітету  Болградської
міської ради VІII скликання, включених в  протокол  № 11

Найменування рішення

рішення

Рішення

1.

Про проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» на території населених пунктів Болградської територіальної громади

1.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Болградської міської ради від 12.03.2024 року № 82 «Про зменшення резерву продовольства логістичного центру та безкоштовну видачу внутрішньо переміщеним особам у зв’язку із введенням воєнного стану, які зареєстровані в Болградській територіальний громаді та  мешканцям Болградської територіальної громади, які опинилися у складних життєвих обставинах олії соняшникової»

1.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Болградської міської ради Одеської області від 24.01.2024 року № 23 «Про проведення конкурсу із визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Болградської міської територіальної громади»

Про внесення змін в рішення № 389
від  18.10.2023р «Про  прийняття безоплатної технічної допомоги  на баланс Болградської міської ради, щодо Проекту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») та передачі на баланс до Комунального підприємства  Болградської міської  ради «Горводоканал»