ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ «Правила благоустрою території населених пунктів Болградської територіальної громади»

Дата: 24.07.2024 13:31

ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ
«Правила благоустрою території населених пунктів Болградської територіальної громади»

Зміст проекту рішення:

Загальні правові засади здійснення в Україні заходів з благоустрою визначає Закон України «Про благоустрій населених пунктів» (далі - Закон), який спрямований на створення умов, сприятливих для життєдіяльності людини. Законом передбачено, що об'єкти благоустрою використовуються відповідно до їх функціонального призначення для забезпечення сприятливих умов життєдіяльності людини на засадах їх раціонального використання та охорони з урахуванням вимог правил благоустрою території населених пунктів, інших вимог, передбачених законодавством.

З дати прийняття рішення Болградської міської ради від 21 грудня 2021 року  №901-VIII «Про затвердження Правил благоустрою території Болградської територіальної громади» прийнято низку нормативно-правових актів, які регулюють правовідносини у сфері благоустрою, внесено зміни до чинного законодавства у сфері благоустрою, деякі нормативні акти втратили свою чинність.

Зокрема, Верховною Радою України прийнято Закон «Про управління відходами» №  2320-IX від 20.06.2022 р., який є підставою для внесення змін до правил благоустрою Болградської територіальної громади, що встановлюють вимоги щодо забезпечення роздільного збирання відходів на території громади з урахуванням нормативних змін та доповнень, які будуть відповідати реаліям сьогодення.

На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 р. № 1160-IV та з метою визначення правових, економічних, екологічних, соціальних та організаційних засад благоустрою, спрямованих на створення умов, сприятливих для життєдіяльності людини, Болградська міська рада виносить на розгляд проект змін регуляторного акту «Правила благоустрою на території Болградської територіальної громади» та аналіз регуляторного впливу проекту рішення Болградської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою на території Болградської територіальної громади».

Спосіб надання зауважень та пропозицій:
 Поштова адреса: 68702, Одеська обл., Болградський район,
м. Болград, вул. Терещенка, 65-А ;