Знов нашу громаду сколихнула трагічна звістка про загибель нашого земляка

Дата: 27.07.2024 09:10

Знов нашу громаду сколихнула трагічна звістка про загибель нашого земляка, військовослужбовця  - Будяна Артема Олеговича.

Ця втрата стала важким ударом для всіх нас, адже Артем був не лише мужнім захисником нашої країни, а й чудовою людиною, яка завжди була готова допомогти іншим. Його відданість службі та рідній землі викликає глибоку повагу і вдячність.

Артем загинув 23.07.2024 р. під час виконання бойового завдання на Харківському напрямку, виконуючи свій обов'язок, захищаючи мир і спокій нашого народу.  Його героїзм і самопожертва є прикладом для кожного з нас.

Розпорядженням Болградського міського голови у неділю 28 липня 2024 в громаді оголошено День жалоби.
    Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким загиблого. Нехай наші слова підтримки допоможуть їм у цей складний час.

Вічна пам'ять нашому герою!