БОЛГРАДСЬКІ ВОЛЕЙБОЛІСТИ ЗДОБУЛИ ВПЕВНЕНІ ПЕРЕМОГИ У ІІ-МУ ТУРІ БЕССАРАБСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ЛІГИ

Дата: 21.10.2024 14:31

20 жовтня в місті Болград відбувся ІІ тур Бессарабської дитячої ліги з волейболу серед юнаків та дівчат. Змагання зібрали команди з різних міст та сіл регіону, а волейбольні баталії тримали в напрузі глядачів до останніх хвилин.

Болградські юнаки та дівчата показали чудову спортивну підготовку та командний дух, здобувши впевнені перемоги над суперниками з Ізмаїла, сіл Бессарабське Ізмаїльського району, Оріхівки Болградського району та волейбольного клубу "Фанат" (Ізмаїл).

Кожен матч був сповнений динаміки, майстерних розіграшів та незабутніх моментів, а злагоджена гра наших спортсменів забезпечила їм заслужені перемоги.

Цей успіх свідчить про високий рівень підготовки спортсменів Болграда та значний потенціал для подальших досягнень. Вітаємо команди з блискучим результатом та бажаємо їм успіхів у наступних турах ліги!